У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Північний пост - Південний Пост
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Північний пост - Південний Пост:

Поточний розклад електричок Північний пост - Південний Пост включає 11 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 58 хв зі станції Північний пост і прибуває на станцію Південний Пост о 22 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Нова Козача - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Північний пост і Південний Пост цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Північний пост - Південний Пост, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Північний пост Південний Пост ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Північний пост - Південний Пост можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Північний пост та Південний Пост – 2.1 км. Ціна квитка на електричку Північний пост Південний Пост складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Північний пост -Південний Пост можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Північний пост — Південний Пост

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Південний Пост — Північний пост