У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Потоцьке - Запоріжжя-Кам'янське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Потоцьке - Запоріжжя-Кам'янське:

Поточний розклад електричок Потоцьке - Запоріжжя-Кам'янське включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 09 хв зі станції Потоцьке і прибуває на станцію Запоріжжя-Кам'янське о 13 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 8 хв. Між станціями Потоцьке і Запоріжжя-Кам'янське цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Благословенна(19.10), Полівський(20.04), 139 Км(20.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Потоцьке - Запоріжжя-Кам'янське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Потоцьке Запоріжжя-Кам'янське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Потоцьке - Запоріжжя-Кам'янське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Потоцьке та Запоріжжя-Кам'янське – 88.7 км. Ціна квитка на електричку Потоцьке Запоріжжя-Кам'янське складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6022* Кривий Ріг Дніпро 12.09
Потоцьке
13.55
Запоріжжя-Кам'янське
1 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 19.03
Потоцьке
21.11
Запоріжжя-Кам'янське
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Потоцьке -Запоріжжя-Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Потоцьке — Запоріжжя-Кам'янське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-Кам'янське — Потоцьке