У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Потутори - Березовиця-Острів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Потутори - Березовиця-Острів:

Поточний розклад електричок Потутори - Березовиця-Острів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 03 хв зі станції Потутори і прибуває на станцію Березовиця-Острів о 19 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Підвисоке - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 5 хв. Між станціями Потутори і Березовиця-Острів цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Жовнівка(17.08), Козова(17.46), Ставки(18.13), Серединки(18.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Потутори - Березовиця-Острів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Потутори Березовиця-Острів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Потутори - Березовиця-Острів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6254 Ходорів Тернопіль 17.03
Потутори
19.08
Березовиця-Острів
2 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Підвисоке Тернопіль 17.03
Потутори
19.08
Березовиця-Острів
2 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Потутори -Березовиця-Острів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Потутори — Березовиця-Острів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Березовиця-Острів — Потутори