У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Березовиця-Острів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Березовиця-Острів:

Актуальний розклад електричок по станції Березовиця-Острів містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Березовиця-Острів з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Заліщики, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 28 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Прошова, Тернопіль-Пас., Буцнів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Березовиця-Острів відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заліщики - Тернопіль-Пас., Ходорів - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Березовиця-Острів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6270 Заліщики Тернопіль 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6252 Ходорів Тернопіль 07.17 1 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6277 Тернопіль Заліщики 18.36 1 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6253 Тернопіль Ходорів 21.27 1 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Березовиця-Острів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Березовиця-Острів