У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Прудянка - Христинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Прудянка - Христинівка:

Поточний розклад електричок Прудянка - Христинівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 20 хв зі станції Прудянка і прибуває на станцію Христинівка о 13 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 2 г 48 хв. Між станціями Прудянка і Христинівка цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Іскрене(10.25), Новоселиця(11.10), 161 Км(12.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Прудянка - Христинівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Прудянка Христинівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Прудянка - Христинівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 10.20
Прудянка
13.08
Христинівка
2 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Прудянка -Христинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Прудянка — Христинівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Христинівка — Прудянка