У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Прудянка - Сміла
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Прудянка - Сміла:

Поточний розклад електричок Прудянка - Сміла включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 34 хв зі станції Прудянка і прибуває на станцію Сміла о 19 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356 сполученням Умань - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 2 г 0 хв. Між станціями Прудянка і Сміла цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Васильків(17.39), Перегонівка(18.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Прудянка - Сміла, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Прудянка Сміла ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Прудянка - Сміла можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Умань Черкаси 17.34
Прудянка
19.34
Сміла
2 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Прудянка -Сміла можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Прудянка — Сміла

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сміла — Прудянка