У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Золотоноша:

Актуальний розклад електричок по станції Золотоноша містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Золотоноша з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Гребінка, Черкаси. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 05 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Пальміра, Філівка, Богуславець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Золотоноша відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Гребінка, Гребінка - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Золотоноша відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Золотоноша-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.26 2 хв  05.28 Курсує щоденно - переглянути
6092 Черкаси Гребінка 09.05 2 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6093 Гребінка Черкаси 15.05 2 хв  15.07 Курсує щоденно - переглянути
6094 Черкаси Гребінка 18.03 2 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Золотоноша можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Золотоноша