У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Золотоноша:

Розклад поїздів і електричок по станції Золотоноша на сьогоднішній день включає в себе 6 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 8, 14 з них проходять і 0 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 05 г 09 хв у напрямку до станції Ім. Тараса Шевченка, а останній прибуває в 23 г 01 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 2 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Золотоноша курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Золотоноша, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Золотоноша можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Золотоноша-1

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Золотоноша можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Золотоноша

По станції Золотоноша курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Золотоноша Показати тільки електрички по станції Золотоноша