У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Приозерне - Буцнів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Приозерне - Буцнів:

Поточний розклад електричок Приозерне - Буцнів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 04 хв зі станції Приозерне і прибуває на станцію Буцнів о 18 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Ходорів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 53 хв. Між станціями Приозерне і Буцнів цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Рогатин(15.24), Награбіє(16.32), Літятин(17.17), Садова(17.55), Ходачків-Великий(18.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Приозерне - Буцнів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Приозерне Буцнів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Приозерне - Буцнів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6254 Ходорів Тернопіль 15.04
Приозерне
18.57
Буцнів
3 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Приозерне -Буцнів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Приозерне — Буцнів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Буцнів — Приозерне