У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Приозерне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Приозерне:

Актуальний розклад електричок по станції Приозерне містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Приозерне з такими станціями і населеними пунктами як Ходорів, Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 04 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Рогатин, Помонята. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Приозерне відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Ходорів, Ходорів - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Приозерне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Тернопіль Ходорів 13.09 1 хв  13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Ходорів Тернопіль 15.03 1 хв  15.04 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Приозерне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Приозерне