У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Приозерне - Підвисоке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Приозерне - Підвисоке:

Поточний розклад електричок Приозерне - Підвисоке включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 04 хв зі станції Приозерне і прибуває на станцію Підвисоке о 16 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Ходорів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 5 хв. Між станціями Приозерне і Підвисоке цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Приозерне - Підвисоке, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Приозерне Підвисоке ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Приозерне - Підвисоке можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6254 Ходорів Тернопіль 15.04
Приозерне
16.09
Підвисоке
1 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Приозерне -Підвисоке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Приозерне — Підвисоке

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Підвисоке — Приозерне