У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пиротчине - Ріка Сейм
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Пиротчине - Ріка Сейм:

Поточний розклад електричок Пиротчине - Ріка Сейм включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 50 хв зі станції Пиротчине і прибуває на станцію Ріка Сейм о 13 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6541 сполученням Хутір-Михайлівський - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Пиротчине і Ріка Сейм цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Брюловецький(05.27), Лапшин(05.49), Присеймів'я(06.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Пиротчине - Ріка Сейм, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Пиротчине Ріка Сейм ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Пиротчине - Ріка Сейм можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Пиротчине та Ріка Сейм – 48.9 км. Ціна квитка на електричку Пиротчине Ріка Сейм складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Пиротчине -Ріка Сейм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Пиротчине — Ріка Сейм

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ріка Сейм — Пиротчине