У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райгородок - Слов'янськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райгородок - Слов'янськ:

Поточний розклад електричок Райгородок - Слов'янськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 53 хв зі станції Райгородок і прибуває на станцію Слов'янськ о 18 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6605 сполученням Райгородок - Слов'янськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Райгородок і Слов'янськ цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Придонецька(17.58), Олівцева фабрика(18.12), Імені Кожушка(18.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райгородок - Слов'янськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райгородок Слов'янськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райгородок - Слов'янськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райгородок та Слов'янськ – 15.0 км. Ціна квитка на електричку Райгородок Слов'янськ складає 15.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Райгородок Слов'янськ 06.56
Райгородок
07.30
Слов'янськ
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6605 Райгородок Слов'янськ 17.53
Райгородок
18.27
Слов'янськ
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райгородок -Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Райгородок — Слов'янськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слов'янськ — Райгородок