У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райгородок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Райгородок:

Актуальний розклад електричок по станції Райгородок містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Райгородок з такими станціями і населеними пунктами як Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 10 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Придонецька. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Райгородок відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слов'янськ - Райгородок, Райгородок - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Райгородок відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Слов'янськ Райгородок 06.45 Курсує щоденно - переглянути
6603 Райгородок Слов'янськ 07.00 Курсує щоденно - переглянути
6604 Слов'янськ Райгородок 17.55 Курсує щоденно - переглянути
6605 Райгородок Слов'янськ 18.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Райгородок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Райгородок