У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райгородок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Райгородок:

Актуальний розклад електричок по станції Райгородок містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Райгородок з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Костянтинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 10 хв до пункту призначення Костянтинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Слов'янський курорт, Красний Лиман. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Райгородок відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Костянтинівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Райгородок відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7088 Костянтинівка Харків 07.01 1 хв  07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
7087 Харків Костянтинівка 19.09 1 хв  19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Райгородок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Райгородок