У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райлів - Добрівляни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райлів - Добрівляни:

Поточний розклад електричок Райлів - Добрівляни включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 50 хв зі станції Райлів і прибуває на станцію Добрівляни о 12 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6131 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Райлів і Добрівляни цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Верхні Гаї(05.46), Михайлевичі(06.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райлів - Добрівляни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райлів Добрівляни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райлів - Добрівляни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райлів та Добрівляни – 30.0 км. Ціна квитка на електричку Райлів Добрівляни складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 05.39
Райлів
06.42
Добрівляни
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6133* Стрий Самбір 11.50
Райлів
12.37
Добрівляни
47 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 18.12
Райлів
19.07
Добрівляни
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райлів -Добрівляни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Райлів — Добрівляни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Добрівляни — Райлів