У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райлів - Самбір
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райлів - Самбір:

Поточний розклад електричок Райлів - Самбір включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 50 хв зі станції Райлів і прибуває на станцію Самбір о 13 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6131 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 2 г 13 хв. Між станціями Райлів і Самбір цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Верхні Гаї(05.46), Михайлевичі(06.24), Дорожів(06.52), Дубляни-Самбірські(07.15), Ралівка(07.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райлів - Самбір, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райлів Самбір ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райлів - Самбір можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райлів та Самбір – 59.3 км. Ціна квитка на електричку Райлів Самбір складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 05.39
Райлів
07.52
Самбір
2 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6133* Стрий Самбір 11.50
Райлів
13.45
Самбір
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 18.12
Райлів
20.12
Самбір
2 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райлів -Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Райлів — Самбір

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самбір — Райлів