У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Шура
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рахни - Шура:

Поточний розклад електричок Рахни - Шура включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 56 хв зі станції Рахни і прибуває на станцію Шура о 13 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6327 сполученням Жмеринка-Пас. - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Рахни і Шура цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рахни - Шура, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рахни Шура ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рахни - Шура можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рахни та Шура – 22.5 км. Ціна квитка на електричку Рахни Шура складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6321 Жмеринка Вапнярка 11.01
Рахни
11.25
Шура
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6323 Жмеринка Вапнярка 12.56
Рахни
13.20
Шура
24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6327 Жмеринка Вапнярка 21.19
Рахни
21.45
Шура
26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рахни -Шура можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Шура

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шура — Рахни