У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахиня - Вістова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рахиня - Вістова:

Поточний розклад електричок Рахиня - Вістова включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 58 хв зі станції Рахиня і прибуває на станцію Вістова о 17 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Рахиня і Вістова цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Надіїв(04.42), Голинь(05.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рахиня - Вістова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рахиня Вістова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рахиня - Вістова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рахиня та Вістова – 33.3 км. Ціна квитка на електричку Рахиня Вістова складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 04.37
Рахиня
05.40
Вістова
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 16.58
Рахиня
17.57
Вістова
59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рахиня -Вістова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахиня — Вістова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вістова — Рахиня