У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раківчик - Дора
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раківчик - Дора:

Поточний розклад електричок Раківчик - Дора включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 30 хв зі станції Раківчик і прибуває на станцію Дора о 09 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коломия - Ділове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Раківчик і Дора цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Товмачик(08.38), Добротів(09.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раківчик - Дора, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раківчик Дора ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раківчик - Дора можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раківчик та Дора – 33.4 км. Ціна квитка на електричку Раківчик Дора складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коломия Ділове 08.30
Раківчик
09.44
Дора
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раківчик -Дора можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раківчик — Дора

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дора — Раківчик