У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ралівка - Самбір
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ралівка - Самбір:

Поточний розклад електричок Ралівка - Самбір включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 02 хв зі станції Ралівка і прибуває на станцію Самбір о 20 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6133 сполученням Стрий - Самбір, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Ралівка і Самбір цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ралівка - Самбір, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ралівка Самбір ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ралівка - Самбір можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ралівка та Самбір – 5.5 км. Ціна квитка на електричку Ралівка Самбір складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6131 Стрий Самбір 07.41
Ралівка
07.52
Самбір
11 хв Курсує щоденно - переглянути
6133* Стрий Самбір 13.33
Ралівка
13.45
Самбір
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6135 Стрий Самбір 20.02
Ралівка
20.12
Самбір
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ралівка -Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ралівка — Самбір

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Самбір — Ралівка