У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решуцьк - Басів Кут
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Решуцьк - Басів Кут:

Поточний розклад електричок Решуцьк - Басів Кут включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 55 хв зі станції Решуцьк і прибуває на станцію Басів Кут о 07 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333-6334 сполученням Сарни - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Решуцьк і Басів Кут цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Решуцьк - Басів Кут, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Решуцьк Басів Кут ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Решуцьк - Басів Кут можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Решуцьк та Басів Кут – 14.5 км. Ціна квитка на електричку Решуцьк Басів Кут складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333-6334 Сарни Здолбунів 06.55
Решуцьк
07.34
Басів Кут
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Решуцьк -Басів Кут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Решуцьк — Басів Кут

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Басів Кут — Решуцьк