У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решуцьк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Решуцьк:

Актуальний розклад електричок по станції Решуцьк містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Решуцьк з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Удрицьк. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 58 хв до пункту призначення Удрицьк. Найближчі станції та зупинні пункти Кустин, Шпанів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Решуцьк відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Удрицьк. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Решуцьк відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6341-6342 Сарни Здолбунів 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Удрицьк 17.55 3 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Решуцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Решуцьк