У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Реть - Макове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Реть - Макове:

Поточний розклад електричок Реть - Макове включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 17 хв зі станції Реть і прибуває на станцію Макове о 21 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 966 сполученням Конотоп - Хутір-Михайлівський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Реть і Макове цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Брюловецький(19.03), 560 Км(19.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Реть - Макове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Реть Макове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Реть - Макове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Реть та Макове – 30.5 км. Ціна квитка на електричку Реть Макове складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6542 Конотоп Хутір-Михайлівський 09.50
Реть
10.26
Макове
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6544 Конотоп Хутір-Михайлівський 14.30
Реть
15.07
Макове
37 хв Курсує щоденно - переглянути
966 Конотоп Хутір-Михайлівський 18.55
Реть
19.38
Макове
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6546 Конотоп Хутір-Михайлівський 21.17
Реть
21.53
Макове
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Реть -Макове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Реть — Макове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Макове — Реть