У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріка Сейм - Хутір-Михайлівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ріка Сейм - Хутір-Михайлівський:

Поточний розклад електричок Ріка Сейм - Хутір-Михайлівський включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 04 хв зі станції Ріка Сейм і прибуває на станцію Хутір-Михайлівський о 11 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 966 сполученням Конотоп - Хутір-Михайлівський, в цьому випадку поїздка займе 2 г 24 хв. Між станціями Ріка Сейм і Хутір-Михайлівський цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Мельня(18.05), Майорівка(18.29), Реть(18.54), Терещенська(19.21), Янпіль(19.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ріка Сейм - Хутір-Михайлівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ріка Сейм Хутір-Михайлівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ріка Сейм - Хутір-Михайлівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ріка Сейм та Хутір-Михайлівський – 101.2 км. Ціна квитка на електричку Ріка Сейм Хутір-Михайлівський складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ріка Сейм -Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ріка Сейм — Хутір-Михайлівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хутір-Михайлівський — Ріка Сейм