У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріпки - 198 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ріпки - 198 Км:

Поточний розклад електричок Ріпки - 198 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 24 хв зі станції Ріпки і прибуває на станцію 198 Км о 15 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6261 сполученням Люботин - Боромля, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Ріпки і 198 Км цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ріпки - 198 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ріпки 198 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ріпки - 198 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ріпки та 198 Км – 1.9 км. Ціна квитка на електричку Ріпки 198 Км складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6261 Люботин Боромля 15.24
Ріпки
15.30
198 Км
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ріпки -198 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ріпки — 198 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 198 Км — Ріпки