У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Гаї Ситенські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Гаї Ситенські:

Поточний розклад електричок Рівне - Гаї Ситенські включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 00 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Гаї Ситенські о 05 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092-6091 сполученням Рівне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 24 хв. Між станціями Рівне і Гаї Ситенські цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Квасилів(03.10), Озеряни(03.49), Підлужжя(04.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Гаї Ситенські, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Гаї Ситенські ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Гаї Ситенські можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Гаї Ситенські – 88.3 км. Ціна квитка на електричку Рівне Гаї Ситенські складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.00
Рівне
05.24
Гаї Ситенські
2 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Гаї Ситенські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Гаї Ситенські

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гаї Ситенські — Рівне