У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6092-6091 Рівне — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Рівне - Львів номер 6092-6091 відправляється зі станції Рівне о 03.00 і прибуває на станцію Львів о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6092-6091 Рівне - Львів пролягає по таким станціям як Глинськ, Заруддя, Кам'яниця-Волинська, Турки, 58 Км, Заболотці, Петричі, Полтва, Борщовичи.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 03.00
Квасилів 03.10 1 хв  03.11 10 хв 
Здолбунів-Пас. 03.16 6 хв  03.22 16 хв 
Миколи Приходька 03.28 1 хв  03.29 28 хв 
Глинськ 03.35 1 хв  03.36 35 хв 
Ульбарів 03.40 1 хв  03.41 40 хв 
128 Км 03.44 1 хв  03.45 44 хв 
Озеряни 03.49 1 хв  03.50 49 хв 
Заруддя 03.55 1 хв  03.56 55 хв 
Мокрів 03.59 1 хв  04.00 59 хв 
Мирогоща 04.06 1 хв  04.07 1 г  6 хв 
Дубно 04.14 20 хв  04.34 1 г  14 хв 
Кам'яниця-Волинська 04.40 1 хв  04.41 1 г  40 хв 
Підлужжя 04.44 1 хв  04.45 1 г  44 хв 
Птича 04.49 1 хв  04.50 1 г  49 хв 
Верба 04.55 1 хв  04.56 1 г  55 хв 
Турки 05.00 1 хв  05.01 2 г 
Рудня-Почаївська 05.06 1 хв  05.07 2 г  6 хв 
Гаї Ситенські 05.13 1 хв  05.14 2 г  13 хв 
Михайлівка 05.18 1 хв  05.19 2 г  18 хв 
58 Км 05.24 1 хв  05.25 2 г  24 хв 
Радивилів 05.30 1 хв  05.31 2 г  30 хв 
Броди 05.40 1 хв  05.41 2 г  40 хв 
Пониковиця 05.48 1 хв  05.49 2 г  48 хв 
Заболотці 05.55 1 хв  05.56 2 г  55 хв 
Кути 06.03 1 хв  06.04 3 г  3 хв 
Ожидів-Олесько 06.09 1 хв  06.10 3 г  9 хв 
Закомар'я 06.15 1 хв  06.16 3 г  15 хв 
Петричі 06.20 1 хв  06.21 3 г  20 хв 
Утишків 06.24 1 хв  06.25 3 г  24 хв 
Красне 06.32 1 хв  06.33 3 г  32 хв 
Куткор 06.38 1 хв  06.39 3 г  38 хв 
Полтва 06.44 1 хв  06.45 3 г  44 хв 
Задвір'я 06.49 1 хв  06.50 3 г  49 хв 
Полоничі 06.56 1 хв  06.57 3 г  56 хв 
Залуги 07.03 1 хв  07.04 4 г  3 хв 
Борщовичи 07.06 1 хв  07.07 4 г  6 хв 
1460 Км 07.10 1 хв  07.11 4 г  10 хв 
Підбірці 07.18 1 хв  07.19 4 г  18 хв 
Підзамче 07.25 2 хв  07.27 4 г  25 хв 
Львів 07.38 4 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6092-6091 Рівне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28