У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6092-6091 Рівне — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Рівне - Львів номер 6092-6091 відправляється зі станції Рівне о 03.00 і прибуває на станцію Львів о 07.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6092-6091 Рівне - Львів пролягає по таким станціям як Глинськ, Заруддя, Кам'яниця-Волинська, Турки, 58 Км, Заболотці, Петричі, Полтва, Борщовичи.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 03.00
Квасилів 03.10 1 хв  03.11 10 хв 
Здолбунів-Пас. 03.16 4 хв  03.20 16 хв 
Миколи Приходька 03.27 1 хв  03.28 27 хв 
Глинськ 03.34 1 хв  03.35 34 хв 
Ульбарів 03.39 1 хв  03.40 39 хв 
128 Км 03.43 1 хв  03.44 43 хв 
Озеряни 03.49 1 хв  03.50 49 хв 
Заруддя 03.55 1 хв  03.56 55 хв 
Мокрів 03.59 1 хв  04.00 59 хв 
Мирогоща 04.06 1 хв  04.07 1 г  6 хв 
Дубно 04.15 24 хв  04.39 1 г  15 хв 
Кам'яниця-Волинська 04.46 1 хв  04.47 1 г  46 хв 
Підлужжя 04.50 1 хв  04.51 1 г  50 хв 
Птича 04.55 1 хв  04.56 1 г  55 хв 
Верба 05.00 1 хв  05.01 2 г 
Турки 05.05 1 хв  05.06 2 г  5 хв 
Рудня-Почаївська 05.12 1 хв  05.13 2 г  12 хв 
Гаї Ситенські 05.19 1 хв  05.20 2 г  19 хв 
Михайлівка 05.24 1 хв  05.25 2 г  24 хв 
58 Км 05.30 1 хв  05.31 2 г  30 хв 
Радивилів 05.36 1 хв  05.37 2 г  36 хв 
Броди 05.46 1 хв  05.47 2 г  46 хв 
Пониковиця 05.53 1 хв  05.54 2 г  53 хв 
Заболотці 06.00 1 хв  06.01 3 г 
Кути 06.08 1 хв  06.09 3 г  8 хв 
Ожидів-Олесько 06.14 1 хв  06.15 3 г  14 хв 
Закомар'я 06.20 1 хв  06.21 3 г  20 хв 
Петричі 06.25 1 хв  06.26 3 г  25 хв 
Утишків 06.29 1 хв  06.30 3 г  29 хв 
Красне 06.38 1 хв  06.39 3 г  38 хв 
Куткор 06.44 1 хв  06.45 3 г  44 хв 
Полтва 06.50 1 хв  06.51 3 г  50 хв 
Задвір'я 06.56 1 хв  06.57 3 г  56 хв 
Полоничі 07.02 1 хв  07.03 4 г  2 хв 
Залуги 07.09 1 хв  07.10 4 г  9 хв 
Борщовичи 07.12 1 хв  07.13 4 г  12 хв 
1460 Км 07.16 1 хв  07.17 4 г  16 хв 
Підбірці 07.24 1 хв  07.25 4 г  24 хв 
Підзамче 07.33 2 хв  07.35 4 г  33 хв 
Львів 07.45 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6092-6091 Рівне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728