У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6092-6091 Рівне — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6092-6091 сполученням Рівне - Львів відправляється зі станції Рівне о 03.00 і прибуває на станцію Львів о 07.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Глинськ, Заруддя, Кам'яниця-Волинська, Турки, 58 Км, Заболотці, Петричі, Полтва, Борщовичи.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2021-01-12 по 2021-01-12: 31 січня можливе запізнення +45хв

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 03.00
Квасилів 03.10 1 хв  03.11 10 хв 
Здолбунів-Пас. 03.16 6 хв  03.22 16 хв 
Миколи Приходька 03.28 1 хв  03.29 28 хв 
Глинськ 03.35 1 хв  03.36 35 хв 
Ульбарів 03.40 1 хв  03.41 40 хв 
128 Км 03.44 1 хв  03.45 44 хв 
Озеряни 03.49 1 хв  03.50 49 хв 
Заруддя 03.55 1 хв  03.56 55 хв 
Мокрів 03.59 1 хв  04.00 59 хв 
Мирогоща 04.06 1 хв  04.07 1 г  6 хв 
Дубно 04.14 18 хв  04.32 1 г  14 хв 
Кам'яниця-Волинська 04.38 1 хв  04.39 1 г  38 хв 
Підлужжя 04.42 1 хв  04.43 1 г  42 хв 
Птича 04.47 1 хв  04.48 1 г  47 хв 
Верба 04.53 1 хв  04.54 1 г  53 хв 
Турки 04.58 1 хв  04.59 1 г  58 хв 
Рудня-Почаївська 05.04 1 хв  05.05 2 г  4 хв 
Гаї Ситенські 05.11 1 хв  05.12 2 г  11 хв 
Михайлівка 05.16 1 хв  05.17 2 г  16 хв 
58 Км 05.22 1 хв  05.23 2 г  22 хв 
Радивилів 05.28 1 хв  05.29 2 г  28 хв 
Броди 05.38 1 хв  05.39 2 г  38 хв 
Пониковиця 05.46 1 хв  05.47 2 г  46 хв 
Заболотці 05.53 1 хв  05.54 2 г  53 хв 
Кути 06.01 1 хв  06.02 3 г  1 хв 
Ожидів-Олесько 06.07 1 хв  06.08 3 г  7 хв 
Закомар'я 06.13 1 хв  06.14 3 г  13 хв 
Петричі 06.18 1 хв  06.19 3 г  18 хв 
Утишків 06.22 1 хв  06.23 3 г  22 хв 
Красне 06.30 1 хв  06.31 3 г  30 хв 
Куткор 06.36 1 хв  06.37 3 г  36 хв 
Полтва 06.42 1 хв  06.43 3 г  42 хв 
Задвір'я 06.48 1 хв  06.49 3 г  48 хв 
Полоничі 06.55 1 хв  06.56 3 г  55 хв 
Залуги 07.02 1 хв  07.03 4 г  2 хв 
Борщовичи 07.05 1 хв  07.06 4 г  5 хв 
1460 Км 07.09 1 хв  07.10 4 г  9 хв 
Підбірці 07.17 1 хв  07.18 4 г  17 хв 
Підзамче 07.25 10 хв  07.35 4 г  25 хв 
Львів 07.46 4 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6092-6091 Рівне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728