У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6092-6091 Рівне — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Рівне - Львів номер 6092-6091 відправляється зі станції Рівне о 02.50 і прибуває на станцію Львів о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6092-6091 Рівне - Львів пролягає по таким станціям як Ульбарів, Мокрів, Підлужжя, Рудня-Почаївська, Радивилів, Кути, Утишків, Задвір'я, 1460 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 02.50
Здолбунів-Пас. 03.06 2 хв  03.08 16 хв 
Миколи Приходька 03.15 1 хв  03.16 25 хв 
Глинськ 03.22 1 хв  03.23 32 хв 
Ульбарів 03.27 1 хв  03.28 37 хв 
128 Км 03.31 1 хв  03.32 41 хв 
Озеряни 03.36 1 хв  03.37 46 хв 
Заруддя 03.42 1 хв  03.43 52 хв 
Мокрів 03.46 1 хв  03.47 56 хв 
Мирогоща 03.53 1 хв  03.54 1 г  3 хв 
Дубно 04.01 2 хв  04.03 1 г  11 хв 
Кам'яниця-Волинська 04.10 1 хв  04.11 1 г  20 хв 
Підлужжя 04.14 1 хв  04.15 1 г  24 хв 
Птича 04.19 1 хв  04.20 1 г  29 хв 
Верба 04.25 1 хв  04.26 1 г  35 хв 
Турки 04.30 1 хв  04.31 1 г  40 хв 
Рудня-Почаївська 04.36 14 хв  04.50 1 г  46 хв 
Гаї Ситенські 04.56 1 хв  04.57 2 г  6 хв 
Михайлівка 05.01 1 хв  05.02 2 г  11 хв 
58 Км 05.07 1 хв  05.08 2 г  17 хв 
Радивилів 05.13 1 хв  05.14 2 г  23 хв 
Броди 05.23 14 хв  05.37 2 г  33 хв 
Пониковиця 05.44 1 хв  05.45 2 г  54 хв 
Заболотці 05.51 1 хв  05.52 3 г  1 хв 
Кути 05.59 1 хв  06.00 3 г  9 хв 
Ожидів-Олесько 06.06 1 хв  06.07 3 г  16 хв 
Закомар'я 06.12 1 хв  06.13 3 г  22 хв 
Петричі 06.17 1 хв  06.18 3 г  27 хв 
Утишків 06.21 1 хв  06.22 3 г  31 хв 
Красне 06.30 2 хв  06.32 3 г  40 хв 
Куткор 06.37 1 хв  06.38 3 г  47 хв 
Полтва 06.43 1 хв  06.44 3 г  53 хв 
Задвір'я 06.49 1 хв  06.50 3 г  59 хв 
Полоничі 06.56 1 хв  06.57 4 г  6 хв 
Залуги 07.03 1 хв  07.04 4 г  13 хв 
Борщовичи 07.06 1 хв  07.07 4 г  16 хв 
1460 Км 07.10 1 хв  07.11 4 г  20 хв 
Підбірці 07.18 1 хв  07.19 4 г  28 хв 
Підзамче 07.25 2 хв  07.27 4 г  35 хв 
Львів 07.38 4 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6092-6091 Рівне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930