У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6092-6091 Рівне — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Рівне - Львів номер 6092-6091 відправляється зі станції Рівне о 03.00 і прибуває на станцію Львів о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6092-6091 Рівне - Львів пролягає по таким станціям як Глинськ, Заруддя, Кам'яниця-Волинська, Турки, 58 Км, Заболотці, Петричі, Полтва, Борщовичи.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Рівне – Львів складає 110.00 гривень. Відстань між станціями – 209.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

З 03 по 17 квітня змінено розклад руху поїзда: Рiвне 03.10 Дворецька 03.12 Басів Кут 03.16 Квасилів 03.20-03.21 Здолбунiв пас. 03.26-03.30 б/п. 142км 03.35 Мартинівка 03.37-03.38 Глинськ Загура 03.44-03.45 Ульбарів 03.49-03.50 Квітневе 03.53-03.54 Озеряни 03.59-04.00 Заруддя 04.05-04.06 Мокрів 04.09-04.10 Мирогоща 04.16-04.17 Дубно 04.25-04.27 Кам'яниця-Вол. 04.36-04.37 Підлужжя 04.40-04.41 Птича 04.45-04.46 Верба 04.50-04.51 Турки 04.55-04.56 Рудня-Почаївська 05.02-05.03 Гаї Ситенські 05.09-05.10 Михайлівка 05.14-05.15 пл. 58км 05.20-05.21 Радивилiв 05.26-05.27 Броди 05.36-06.02 Пониковиця 06.07-06.08 Заболотцi 06.14-06.15 Кути 06.22-06.23 Ожидiв-Олесько 06.28-06.29 Закомар'я 06.35-06.36 Петричі 06.40-06.41 Утишків 06.43-06.44 Красне 06.52-06.53 Куткір 06.58-06.59 Полтва 07.03-07.04 Задвір'я 07.09-07.10 Полониця 07.15-07.16 Залуги 07.22-07.23 Борщовичі 07.26-07.27 Пикуловичі 07.30-07.31 Підбірці 07.39-07.40 Підзамче 07.47-07.49 б/п Голоско 07.55 Львів 08.00.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 03.00
Квасилів 03.10 1 хв  03.11 10 хв 
Здолбунів-Пас. 03.16 4 хв  03.20 16 хв 
Миколи Приходька 03.27 1 хв  03.28 27 хв 
Глинськ 03.34 1 хв  03.35 34 хв 
Ульбарів 03.39 1 хв  03.40 39 хв 
128 Км 03.43 1 хв  03.44 43 хв 
Озеряни 03.49 1 хв  03.50 49 хв 
Заруддя 03.55 1 хв  03.56 55 хв 
Мокрів 03.59 1 хв  04.00 59 хв 
Мирогоща 04.06 1 хв  04.07 1 г  6 хв 
Дубно 04.15 14 хв  04.29 1 г  15 хв 
Кам'яниця-Волинська 04.38 14 хв  04.52 1 г  38 хв 
Підлужжя 04.55 1 хв  04.56 1 г  55 хв 
Птича 05.00 1 хв  05.01 2 г 
Верба 05.05 1 хв  05.06 2 г  5 хв 
Турки 05.10 1 хв  05.11 2 г  10 хв 
Рудня-Почаївська 05.17 1 хв  05.18 2 г  17 хв 
Гаї Ситенські 05.24 1 хв  05.25 2 г  24 хв 
Михайлівка 05.29 1 хв  05.30 2 г  29 хв 
58 Км 05.35 1 хв  05.36 2 г  35 хв 
Радивилів 05.41 1 хв  05.42 2 г  41 хв 
Броди 05.51 1 хв  05.52 2 г  51 хв 
Пониковиця 05.57 1 хв  05.58 2 г  57 хв 
Заболотці 06.04 1 хв  06.05 3 г  4 хв 
Кути 06.12 1 хв  06.13 3 г  12 хв 
Ожидів-Олесько 06.18 1 хв  06.19 3 г  18 хв 
Закомар'я 06.25 1 хв  06.26 3 г  25 хв 
Петричі 06.30 1 хв  06.31 3 г  30 хв 
Утишків 06.33 1 хв  06.34 3 г  33 хв 
Красне 06.42 1 хв  06.43 3 г  42 хв 
Куткор 06.48 1 хв  06.49 3 г  48 хв 
Полтва 06.53 1 хв  06.54 3 г  53 хв 
Задвір'я 06.59 1 хв  07.00 3 г  59 хв 
Полоничі 07.05 1 хв  07.06 4 г  5 хв 
Залуги 07.12 1 хв  07.13 4 г  12 хв 
Борщовичи 07.16 1 хв  07.17 4 г  16 хв 
1460 Км 07.20 1 хв  07.21 4 г  20 хв 
Підбірці 07.29 1 хв  07.30 4 г  29 хв 
Підзамче 07.37 2 хв  07.39 4 г  37 хв 
Львів 07.50 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6092-6091 Рівне — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031