У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Миколи Приходька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Миколи Приходька:

Поточний розклад електричок Рівне - Миколи Приходька включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 00 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Миколи Приходька о 03 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092-6091 сполученням Рівне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Рівне і Миколи Приходька цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Миколи Приходька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Миколи Приходька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Миколи Приходька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Миколи Приходька – 15.0 км. Ціна квитка на електричку Рівне Миколи Приходька складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.00
Рівне
03.27
Миколи Приходька
27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Миколи Приходька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Миколи Приходька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколи Приходька — Рівне