З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Сарни
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Рівне - Сарни:

Розклад поїздів і електричок Рівне - Сарни на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Рівне днем о 17 г 37 хв і прибуває на кінцеву станцію о 20 г 00 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Рівне о 21 г 27 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Рівне до пункту прибуття Сарни становить 2 г 18 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 10 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 23 хв.
Деякі поїзди від станції Рівне до станції Сарни курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Рівне - Сарни проїжджають через такі станції і населені пункти як: Шпанів, Волошки, Костопіль, Яринівка, 79 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Рівне - Сарни, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Рівне - Сарни можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336* Здолбунів Сарни 17.37
Рівне
20.00
Сарни
2 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Удрицьк 17.37
Рівне
20.00
Сарни
2 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
372Л Львів Могилів 21.27
Рівне
23.37
Сарни
2 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Рівне -Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Сарни

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Сарни — Рівне

За маршрутом Рівне - Сарни курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Рівне - Сарни Показати тільки електрички сполученням Рівне - Сарни