У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Ульбарів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Ульбарів:

Поточний розклад електричок Рівне - Ульбарів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 00 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Ульбарів о 03 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6092-6091 сполученням Рівне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Рівне і Ульбарів цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Ульбарів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Ульбарів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Ульбарів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Ульбарів – 24.8 км. Ціна квитка на електричку Рівне Ульбарів складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.00
Рівне
03.39
Ульбарів
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Ульбарів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Ульбарів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ульбарів — Рівне