У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне(39 Км) - Тепениця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокитне(39 Км) - Тепениця:

Поточний розклад електричок Рокитне(39 Км) - Тепениця включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 10 хв зі станції Рокитне(39 Км) і прибуває на станцію Тепениця о 15 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6482 сполученням Сарни - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Рокитне(39 Км) і Тепениця цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокитне(39 Км) - Тепениця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокитне(39 Км) Тепениця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокитне(39 Км) - Тепениця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рокитне(39 Км) та Тепениця – 98.3 км. Ціна квитка на електричку Рокитне(39 Км) Тепениця складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6482 Сарни Коростень 15.10
Рокитне(39 Км)
15.56
Тепениця
46 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокитне(39 Км) -Тепениця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне(39 Км) — Тепениця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тепениця — Рокитне(39 Км)