У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне(39 Км)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рокитне(39 Км):

Актуальний розклад електричок по станції Рокитне(39 Км) містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рокитне(39 Км) з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 50 хв до пункту призначення Сарни. Найближчі станції та зупинні пункти Пісків, Костопіль. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рокитне(39 Км) відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Сарни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рокитне(39 Км) відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6341-6342 Сарни Здолбунів 05.52 1 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Сарни 18.49 1 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рокитне(39 Км) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рокитне(39 Км)