У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Лісові Поляни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромодан - Лісові Поляни:

Поточний розклад електричок Ромодан - Лісові Поляни включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 52 хв зі станції Ромодан і прибуває на станцію Лісові Поляни о 08 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 4 г 47 хв. Між станціями Ромодан і Лісові Поляни цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них 209 Км(03.58), Шкурупій(05.22), 328 Км(06.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромодан - Лісові Поляни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромодан Лісові Поляни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромодан - Лісові Поляни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромодан та Лісові Поляни – 128.7 км. Ціна квитка на електричку Ромодан Лісові Поляни складає 39.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 03.52
Ромодан
08.39
Лісові Поляни
4 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромодан -Лісові Поляни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .