У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Вакуленці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромодан - Вакуленці:

Поточний розклад електричок Ромодан - Вакуленці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 52 хв зі станції Ромодан і прибуває на станцію Вакуленці о 08 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 4 г 41 хв. Між станціями Ромодан і Вакуленці цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них 209 Км(03.58), Шкурупій(05.22), 328 Км(06.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромодан - Вакуленці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромодан Вакуленці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромодан - Вакуленці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромодан та Вакуленці – 125.3 км. Ціна квитка на електричку Ромодан Вакуленці складає 39.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 03.52
Ромодан
08.33
Вакуленці
4 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромодан -Вакуленці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .