У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рось - Кривчунка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рось - Кривчунка:

Поточний розклад електричок Рось - Кривчунка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 33 хв зі станції Рось і прибуває на станцію Кривчунка о 14 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків, в цьому випадку поїздка займе 2 г 41 хв. Між станціями Рось і Кривчунка цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Ржевуська(11.45), Наказний Пост(12.33), Денгофівка(13.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рось - Кривчунка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рось Кривчунка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рось - Кривчунка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рось та Кривчунка – 78.3 км. Ціна квитка на електричку Рось Кривчунка складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 11.33
Рось
14.14
Кривчунка
2 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рось -Кривчунка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рось — Кривчунка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кривчунка — Рось