У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рось - Погребище-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рось - Погребище-1:

Поточний розклад електричок Рось - Погребище-1 включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 33 хв зі станції Рось і прибуває на станцію Погребище-1 о 12 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Рось і Погребище-1 цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рось - Погребище-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рось Погребище-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рось - Погребище-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рось та Погребище-1 – 15.0 км. Ціна квитка на електричку Рось Погребище-1 складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292 Козятин Погребище-1 11.33
Рось
12.00
Погребище-1
27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292-6293 Козятин Жашків 11.33
Рось
12.00
Погребище-1
27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 22.41
Рось
23.11
Погребище-1
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рось -Погребище-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рось — Погребище-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Погребище-1 — Рось