У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Росолівці - Хмельницький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Росолівці - Хмельницький:

Поточний розклад електричок Росолівці - Хмельницький включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 08 хв зі станції Росолівці і прибуває на станцію Хмельницький о 07 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 2 г 5 хв. Між станціями Росолівці і Хмельницький цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Дачна(05.16), Красилів(05.53), Черепівка(06.31), Речовий ринок(07.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Росолівці - Хмельницький, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Росолівці Хмельницький ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Росолівці - Хмельницький можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Росолівці та Хмельницький – 69.9 км. Ціна квитка на електричку Росолівці Хмельницький складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 05.08
Росолівці
07.13
Хмельницький
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Росолівці -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .