У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6371 Шепетівка — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький відправляється зі станції Шепетівка о 04.03 і прибуває на станцію Хмельницький о 08.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ім. П'яскорського, Чотирбоки, Старі Бейзими, Краснівка, Антоніни, Дачна, Воронківці, Красилів, Заруддя, Черепівка, Олешин, Речовий ринок.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 04.03
Шепетівка-Подільська 04.15 1 хв  04.16 12 хв 
Ім. П'яскорського 04.24 1 хв  04.25 21 хв 
Мокіївці 04.35 1 хв  04.36 32 хв 
Чотирбоки 04.44 1 хв  04.45 41 хв 
Вербівці 04.54 1 хв  04.55 51 хв 
Старі Бейзими 05.01 1 хв  05.02 58 хв 
Великі Пузирки 05.06 1 хв  05.07 1 г  3 хв 
Краснівка 05.18 1 хв  05.19 1 г  15 хв 
Великі Юначки 05.23 1 хв  05.24 1 г  20 хв 
Антоніни 05.33 1 хв  05.34 1 г  30 хв 
Росолівці 05.40 1 хв  05.41 1 г  37 хв 
Дачна 05.49 1 хв  05.50 1 г  46 хв 
Старокостянтинів 1 05.58 1 хв  05.59 1 г  55 хв 
Воронківці 06.09 1 хв  06.10 2 г  6 хв 
Кузьмин 06.17 1 хв  06.18 2 г  14 хв 
Красилів 06.26 2 хв  06.28 2 г  23 хв 
Западинці 06.39 1 хв  06.40 2 г  36 хв 
Заруддя 06.49 1 хв  06.50 2 г  46 хв 
Климашівка 06.54 1 хв  06.55 2 г  51 хв 
Черепівка 07.04 1 хв  07.05 3 г  1 хв 
Осташки 07.09 1 хв  07.10 3 г  6 хв 
Олешин 07.15 1 хв  07.16 3 г  12 хв 
Гречани 07.24 16 хв  07.40 3 г  21 хв 
Речовий ринок 07.47 2 хв  07.49 3 г  44 хв 
Кам'янецький Переїзд 07.52 2 хв  07.54 3 г  49 хв 
Хмельницький 08.00 3 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6371 Шепетівка — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031