У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6371 Шепетівка — Хмельницький Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Хмельницький номер 6371 відправляється зі станції Шепетівка о 03.58 і прибуває на станцію Хмельницький о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6371 Шепетівка - Хмельницький пролягає по таким станціям як Ім. П'яскорського, Чотирбоки, Старі Бейзими, Краснівка, Антоніни, Дачна, Воронківці, Красилів, Заруддя, Черепівка, Олешин, Речовий ринок.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 03.58
Шепетівка-Подільська 04.10 1 хв  04.11 12 хв 
Ім. П'яскорського 04.19 1 хв  04.20 21 хв 
Мокіївці 04.30 1 хв  04.31 32 хв 
Чотирбоки 04.39 1 хв  04.40 41 хв 
Вербівці 04.49 1 хв  04.50 51 хв 
Старі Бейзими 04.56 1 хв  04.57 58 хв 
Великі Пузирки 05.01 1 хв  05.02 1 г  3 хв 
Краснівка 05.13 1 хв  05.14 1 г  15 хв 
Великі Юначки 05.18 1 хв  05.19 1 г  20 хв 
Антоніни 05.28 1 хв  05.29 1 г  30 хв 
Росолівці 05.35 1 хв  05.36 1 г  37 хв 
Дачна 05.44 1 хв  05.45 1 г  46 хв 
Старокостянтинів 1 05.53 1 хв  05.54 1 г  55 хв 
Воронківці 06.04 1 хв  06.05 2 г  6 хв 
Кузьмин 06.12 1 хв  06.13 2 г  14 хв 
Красилів 06.21 2 хв  06.23 2 г  23 хв 
Западинці 06.34 1 хв  06.35 2 г  36 хв 
Заруддя 06.44 1 хв  06.45 2 г  46 хв 
Климашівка 06.49 1 хв  06.50 2 г  51 хв 
Черепівка 06.59 1 хв  07.00 3 г  1 хв 
Осташки 07.04 1 хв  07.05 3 г  6 хв 
Олешин 07.10 1 хв  07.11 3 г  12 хв 
Гречани 07.19 1 хв  07.20 3 г  21 хв 
Речовий ринок 07.27 2 хв  07.29 3 г  29 хв 
Кам'янецький Переїзд 07.32 2 хв  07.34 3 г  34 хв 
Хмельницький 07.40 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6371 Шепетівка — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930