У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Росолівці - Великі Пузирки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Росолівці - Великі Пузирки:

Поточний розклад електричок Росолівці - Великі Пузирки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 05 хв зі станції Росолівці і прибуває на станцію Великі Пузирки о 19 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6372 сполученням Гречани - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Росолівці і Великі Пузирки цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Росолівці - Великі Пузирки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Росолівці Великі Пузирки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Росолівці - Великі Пузирки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Росолівці та Великі Пузирки – 20.1 км. Ціна квитка на електричку Росолівці Великі Пузирки складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6372 Гречани Шепетівка 19.05
Росолівці
19.38
Великі Пузирки
33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Росолівці -Великі Пузирки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Росолівці — Великі Пузирки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Великі Пузирки — Росолівці