У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6372 Гречани — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Гречани - Шепетівка номер 6372 відправляється зі станції Гречани о 17.20 і прибуває на станцію Шепетівка о 20.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6372 Гречани - Шепетівка пролягає по таким станціям як Осташки, Климашівка, Западинці, Кузьмин, Старокостянтинів 1, Росолівці, Великі Юначки, Великі Пузирки, Вербівці, Мокіївці, Шепетівка-Подільська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Гречани – Шепетівка складає 40.00 гривень. Відстань між станціями – 120.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гречани 17.20
Олешин 17.29 1 хв  17.30 9 хв 
Осташки 17.35 1 хв  17.36 15 хв 
Черепівка 17.40 1 хв  17.41 20 хв 
Климашівка 17.50 1 хв  17.51 30 хв 
Заруддя 17.55 1 хв  17.56 35 хв 
Западинці 18.05 1 хв  18.06 45 хв 
Красилів 18.17 1 хв  18.18 57 хв 
Кузьмин 18.27 1 хв  18.28 1 г  7 хв 
Воронківці 18.35 1 хв  18.36 1 г  15 хв 
Старокостянтинів 1 18.46 1 хв  18.47 1 г  26 хв 
Дачна 18.55 1 хв  18.56 1 г  35 хв 
Росолівці 19.04 1 хв  19.05 1 г  44 хв 
Антоніни 19.11 1 хв  19.12 1 г  51 хв 
Великі Юначки 19.21 1 хв  19.22 2 г  1 хв 
Красівка 19.26 1 хв  19.27 2 г  6 хв 
Великі Пузирки 19.38 1 хв  19.39 2 г  18 хв 
Старі Бейзими 19.43 1 хв  19.44 2 г  23 хв 
Вербівці 19.50 1 хв  19.51 2 г  30 хв 
Чотирбоки 20.00 1 хв  20.01 2 г  40 хв 
Мокіївці 20.10 1 хв  20.11 2 г  50 хв 
Ім. П'яскорського 20.21 1 хв  20.22 3 г  1 хв 
Шепетівка-Подільська 20.29 1 хв  20.30 3 г  9 хв 
Шепетівка 20.43 3 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6372 Гречани — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930