У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роставиця - Дерганівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роставиця - Дерганівка:

Поточний розклад електричок Роставиця - Дерганівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 37 хв зі станції Роставиця і прибуває на станцію Дерганівка о 21 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Роставиця і Дерганівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роставиця - Дерганівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роставиця Дерганівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роставиця - Дерганівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роставиця та Дерганівка – 5.0 км. Ціна квитка на електричку Роставиця Дерганівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.27
Роставиця
10.36
Дерганівка
9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292 Козятин Погребище-1 10.27
Роставиця
10.36
Дерганівка
9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 21.37
Роставиця
21.46
Дерганівка
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роставиця -Дерганівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роставиця — Дерганівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дерганівка — Роставиця