У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роставиця - Рось
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роставиця - Рось:

Поточний розклад електричок Роставиця - Рось включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 27 хв зі станції Роставиця і прибуває на станцію Рось о 11 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Роставиця і Рось цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Дерганівка(21.46), Зарудинці(22.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роставиця - Рось, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роставиця Рось ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роставиця - Рось можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роставиця та Рось – 31.7 км. Ціна квитка на електричку Роставиця Рось складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292-6293 Козятин Жашків 10.27
Роставиця
11.28
Рось
1 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292 Козятин Погребище-1 10.27
Роставиця
11.28
Рось
1 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 21.37
Роставиця
22.40
Рось
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роставиця -Рось можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роставиця — Рось

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рось — Роставиця