У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роставиця - Зарудинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роставиця - Зарудинці:

Поточний розклад електричок Роставиця - Зарудинці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 31 хв зі станції Роставиця і прибуває на станцію Зарудинці о 11 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Роставиця і Зарудинці цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роставиця - Зарудинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роставиця Зарудинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роставиця - Зарудинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роставиця та Зарудинці – 16.0 км. Ціна квитка на електричку Роставиця Зарудинці складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6292 Козятин Погребище-1 10.31
Роставиця
11.04
Зарудинці
33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6292-6293 Козятин Жашків 10.31
Роставиця
11.04
Зарудинці
33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 21.37
Роставиця
22.12
Зарудинці
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роставиця -Зарудинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роставиця — Зарудинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарудинці — Роставиця