У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ровеньки - Красна Могила
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ровеньки - Красна Могила:

Поточний розклад електричок Ровеньки - Красна Могила включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 52 хв зі станції Ровеньки і прибуває на станцію Красна Могила о 18 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6553 сполученням Фащівка - Красна Могила, в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Ровеньки і Красна Могила цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Дар'ївка(18.04), Пост Південно-Східний(18.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ровеньки - Красна Могила, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ровеньки Красна Могила ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ровеньки - Красна Могила можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6551 Фащівка Красна Могила 05.52
Ровеньки
06.49
Красна Могила
57 хв Курсує щоденно - переглянути
6553 Фащівка Красна Могила 17.52
Ровеньки
18.49
Красна Могила
57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ровеньки -Красна Могила можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ровеньки — Красна Могила

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Красна Могила — Ровеньки