У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнівка - Бахмач-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожнівка - Бахмач-Пас.:

Поточний розклад електричок Рожнівка - Бахмач-Пас. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 02 хв зі станції Рожнівка і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 13 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6242 сполученням Гребінка - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 13 хв. Між станціями Рожнівка і Бахмач-Пас. цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Більмачівка(12.13), 668 Км(12.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожнівка - Бахмач-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожнівка Бахмач-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожнівка - Бахмач-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рожнівка та Бахмач-Пас. – 37.0 км. Ціна квитка на електричку Рожнівка Бахмач-Пас. складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6242 Гребінка Бахмач 12.02
Рожнівка
13.15
Бахмач-Пас.
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожнівка -Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнівка — Бахмач-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бахмач-Пас. — Рожнівка