У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Гребінка — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гребінка - Бахмач номер 6242 відправляється зі станції Гребінка о 08.50 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 13.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6242 Гребінка - Бахмач пролягає по таким станціям як Тарасівка, Сосинівка, Линовиця, Прилуки, 732 Км, Коломійцеве, Ічня, Більмачівка, Варварівський, Бахмач-Київський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.50
798 Км 08.54 1 хв  08.55 4 хв 
База 08.58 1 хв  08.59 8 хв 
Тарасівка 09.07 1 хв  09.08 17 хв 
Пирятин 09.15 1 хв  09.16 25 хв 
780 Км 09.21 1 хв  09.22 31 хв 
Сосинівка 09.28 1 хв  09.29 38 хв 
773 Км 09.35 1 хв  09.36 45 хв 
Грабарівка 09.45 2 хв  09.47 55 хв 
Линовиця 10.00 1 хв  10.01 1 г  10 хв 
750 Км 10.06 1 хв  10.07 1 г  16 хв 
746 Км 10.14 1 хв  10.15 1 г  24 хв 
Прилуки 10.25 35 хв  11.00 1 г  35 хв 
738 Км 11.09 1 хв  11.10 2 г  19 хв 
Заїзд 11.15 1 хв  11.16 2 г  25 хв 
732 Км 11.21 1 хв  11.22 2 г  31 хв 
729 Км 11.29 1 хв  11.30 2 г  39 хв 
727 Км 11.34 1 хв  11.35 2 г  44 хв 
Коломійцеве 11.44 1 хв  11.45 2 г  54 хв 
720 Км 11.50 1 хв  11.51 3 г 
Августівський 11.58 1 хв  11.59 3 г  8 хв 
Ічня 12.11 2 хв  12.13 3 г  21 хв 
702 Км 12.23 1 хв  12.24 3 г  33 хв 
Рожнівка 12.32 1 хв  12.33 3 г  42 хв 
Більмачівка 12.44 1 хв  12.45 3 г  54 хв 
684 Км 12.52 1 хв  12.53 4 г  2 хв 
Осинівка 13.01 1 хв  13.02 4 г  11 хв 
Варварівський 13.10 1 хв  13.11 4 г  20 хв 
Гришки 13.15 1 хв  13.16 4 г  25 хв 
668 Км 13.23 2 хв  13.25 4 г  33 хв 
Бахмач-Київський 13.36 2 хв  13.38 4 г  46 хв 
Бахмач-Пас. 13.45 4 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6242 Гребінка — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930