У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Гребінка — Бахмач-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6242 сполученням Гребінка - Бахмач-Пас. відправляється зі станції Гребінка о 08.15 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 12.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тарасівка, Сосинівка, Линовиця, Прилуки, 732 Км, Коломійцеве, Ічня, Більмачівка, Варварівський, Бахмач-Київський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.15
798 Км 08.19 1 хв  08.20 4 хв 
База 08.23 1 хв  08.24 8 хв 
Тарасівка 08.34 1 хв  08.35 19 хв 
Пирятин 08.42 1 хв  08.43 27 хв 
780 Км 08.48 1 хв  08.49 33 хв 
Сосинівка 08.55 1 хв  08.56 40 хв 
773 Км 09.02 1 хв  09.03 47 хв 
Грабарівка 09.12 1 хв  09.13 57 хв 
Линовиця 09.26 1 хв  09.27 1 г  11 хв 
750 Км 09.32 1 хв  09.33 1 г  17 хв 
746 Км 09.40 1 хв  09.41 1 г  25 хв 
Прилуки 09.50 9 хв  09.59 1 г  35 хв 
738 Км 10.08 1 хв  10.09 1 г  53 хв 
Заїзд 10.14 1 хв  10.15 1 г  59 хв 
732 Км 10.20 1 хв  10.21 2 г  5 хв 
729 Км 10.28 1 хв  10.29 2 г  13 хв 
727 Км 10.33 1 хв  10.34 2 г  18 хв 
Коломійцеве 10.43 1 хв  10.44 2 г  28 хв 
720 Км 10.49 1 хв  10.50 2 г  34 хв 
Августівський 10.57 1 хв  10.58 2 г  42 хв 
Ічня 11.10 2 хв  11.12 2 г  55 хв 
702 Км 11.22 1 хв  11.23 3 г  7 хв 
Рожнівка 11.31 1 хв  11.32 3 г  16 хв 
Більмачівка 11.43 1 хв  11.44 3 г  28 хв 
684 Км 11.51 1 хв  11.52 3 г  36 хв 
Осинівка 12.00 1 хв  12.01 3 г  45 хв 
Варварівський 12.09 1 хв  12.10 3 г  54 хв 
Гришки 12.14 1 хв  12.15 3 г  59 хв 
668 Км 12.22 2 хв  12.24 4 г  7 хв 
Бахмач-Київський 12.35 2 хв  12.37 4 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 12.43 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6242 Гребінка — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031