У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Гребінка — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Гребінка - Бахмач номер 6242 відправляється зі станції Гребінка о 08.50 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 13.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6242 Гребінка - Бахмач пролягає по таким станціям як Тарасівка, Сосинівка, Линовиця, Прилуки, 732 Км, Коломійцеве, Ічня, Більмачівка, Варварівський, Бахмач-Київський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.50
798 Км 08.52 1 хв  08.53 2 хв 
База 08.58 1 хв  08.59 8 хв 
Тарасівка 09.07 1 хв  09.08 17 хв 
Пирятин 09.15 1 хв  09.16 25 хв 
780 Км 09.21 1 хв  09.22 31 хв 
Сосинівка 09.28 1 хв  09.29 38 хв 
773 Км 09.35 1 хв  09.36 45 хв 
Грабарівка 09.45 2 хв  09.47 55 хв 
Линовиця 10.00 1 хв  10.01 1 г  10 хв 
750 Км 10.06 1 хв  10.07 1 г  16 хв 
746 Км 10.14 1 хв  10.15 1 г  24 хв 
Прилуки 10.25 35 хв  11.00 1 г  35 хв 
738 Км 11.09 1 хв  11.10 2 г  19 хв 
Заїзд 11.15 1 хв  11.16 2 г  25 хв 
732 Км 11.21 1 хв  11.22 2 г  31 хв 
729 Км 11.29 1 хв  11.30 2 г  39 хв 
727 Км 11.34 1 хв  11.35 2 г  44 хв 
Коломійцеве 11.44 1 хв  11.45 2 г  54 хв 
720 Км 11.50 1 хв  11.51 3 г 
Августівський 11.58 1 хв  11.59 3 г  8 хв 
Ічня 12.11 2 хв  12.13 3 г  21 хв 
702 Км 12.23 1 хв  12.24 3 г  33 хв 
Рожнівка 12.32 1 хв  12.33 3 г  42 хв 
Більмачівка 12.44 1 хв  12.45 3 г  54 хв 
684 Км 12.52 1 хв  12.53 4 г  2 хв 
Осинівка 13.01 1 хв  13.02 4 г  11 хв 
Варварівський 13.10 1 хв  13.11 4 г  20 хв 
Гришки 13.15 1 хв  13.16 4 г  25 хв 
668 Км 13.23 1 хв  13.24 4 г  33 хв 
Бахмач-Київський 13.36 2 хв  13.38 4 г  46 хв 
Бахмач-Пас. 13.45 4 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6242 Гребінка — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031