У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Гребінка — Бахмач-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6242 сполученням Гребінка - Бахмач-Пас. відправляється зі станції Гребінка о 08.15 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 12.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тарасівка, Сосинівка, Линовиця, Прилуки, 732 Км, Коломійцеве, Ічня, Більмачівка, Варварівський, Бахмач-Київський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 08.15
798 Км 08.19 1 хв  08.20 4 хв 
База 08.23 1 хв  08.24 8 хв 
Тарасівка 08.34 1 хв  08.35 19 хв 
Пирятин 08.42 1 хв  08.43 27 хв 
780 Км 08.48 1 хв  08.49 33 хв 
Сосинівка 08.55 1 хв  08.56 40 хв 
773 Км 09.02 1 хв  09.03 47 хв 
Грабарівка 09.12 1 хв  09.13 57 хв 
Линовиця 09.26 1 хв  09.27 1 г  11 хв 
750 Км 09.32 1 хв  09.33 1 г  17 хв 
746 Км 09.40 1 хв  09.41 1 г  25 хв 
Прилуки 09.50 9 хв  09.59 1 г  35 хв 
738 Км 10.08 1 хв  10.09 1 г  53 хв 
Заїзд 10.14 1 хв  10.15 1 г  59 хв 
732 Км 10.20 1 хв  10.21 2 г  5 хв 
729 Км 10.28 1 хв  10.29 2 г  13 хв 
727 Км 10.33 1 хв  10.34 2 г  18 хв 
Коломійцеве 10.43 1 хв  10.44 2 г  28 хв 
720 Км 10.49 1 хв  10.50 2 г  34 хв 
Августівський 10.57 1 хв  10.58 2 г  42 хв 
Ічня 11.10 2 хв  11.12 2 г  55 хв 
702 Км 11.22 1 хв  11.23 3 г  7 хв 
Рожнівка 11.31 1 хв  11.32 3 г  16 хв 
Більмачівка 11.43 1 хв  11.44 3 г  28 хв 
684 Км 11.51 1 хв  11.52 3 г  36 хв 
Осинівка 12.00 1 хв  12.01 3 г  45 хв 
Варварівський 12.09 1 хв  12.10 3 г  54 хв 
Гришки 12.14 1 хв  12.15 3 г  59 хв 
668 Км 12.22 2 хв  12.24 4 г  7 хв 
Бахмач-Київський 12.35 2 хв  12.37 4 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 12.43 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6242 Гребінка — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930