У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнівка - Заїзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рожнівка - Заїзд:

Поточний розклад електричок Рожнівка - Заїзд включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 40 хв зі станції Рожнівка і прибуває на станцію Заїзд о 07 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Бахмач-Пас. - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 10 хв. Між станціями Рожнівка і Заїзд цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 702 Км(06.47), 727 Км(07.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рожнівка - Заїзд, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рожнівка Заїзд ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рожнівка - Заїзд можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рожнівка та Заїзд – 41.1 км. Ціна квитка на електричку Рожнівка Заїзд складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Бахмач Гребінка 06.40
Рожнівка
07.50
Заїзд
1 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рожнівка -Заїзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнівка — Заїзд

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заїзд — Рожнівка