У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6333 Бахмач — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Бахмач - Гребінка номер 6333 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 05.36 і прибуває на станцію Гребінка о 09.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6333 Бахмач - Гребінка пролягає по таким станціям як Гришки, 684 Км, 702 Км, 720 Км, 729 Км, 738 Км, 750 Км, 773 Км, Пирятин, 798 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 05.36
Бахмач-Київський 05.42 1 хв  05.43 6 хв 
668 Км 05.54 1 хв  05.55 18 хв 
Гришки 06.02 1 хв  06.03 26 хв 
Варварівський 06.07 1 хв  06.08 31 хв 
Осинівка 06.14 1 хв  06.15 38 хв 
684 Км 06.21 1 хв  06.22 45 хв 
Більмачівка 06.30 1 хв  06.31 54 хв 
Рожнівка 06.40 1 хв  06.41 1 г  4 хв 
702 Км 06.48 1 хв  06.49 1 г  12 хв 
Ічня 06.59 1 хв  07.00 1 г  23 хв 
Августівський 07.12 1 хв  07.13 1 г  36 хв 
720 Км 07.19 1 хв  07.20 1 г  43 хв 
Коломійцеве 07.27 1 хв  07.28 1 г  51 хв 
727 Км 07.35 1 хв  07.36 1 г  59 хв 
729 Км 07.39 1 хв  07.40 2 г  3 хв 
732 Км 07.45 1 хв  07.46 2 г  9 хв 
Заїзд 07.51 1 хв  07.52 2 г  15 хв 
738 Км 07.58 1 хв  07.59 2 г  22 хв 
Прилуки 08.08 2 хв  08.10 2 г  32 хв 
746 Км 08.18 1 хв  08.19 2 г  42 хв 
750 Км 08.26 1 хв  08.27 2 г  50 хв 
Линовиця 08.33 1 хв  08.34 2 г  57 хв 
Грабарівка 08.47 1 хв  08.48 3 г  11 хв 
773 Км 08.56 1 хв  08.57 3 г  20 хв 
Сосинівка 09.03 1 хв  09.04 3 г  27 хв 
780 Км 09.09 1 хв  09.10 3 г  33 хв 
Пирятин 09.15 4 хв  09.19 3 г  39 хв 
Тарасівка 09.27 1 хв  09.28 3 г  51 хв 
База 09.38 1 хв  09.39 4 г  2 хв 
798 Км 09.43 1 хв  09.44 4 г  7 хв 
Гребінка 09.48 4 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6333 Бахмач-Пас. — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Квітень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930