У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розкопане - Роставиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розкопане - Роставиця:

Поточний розклад електричок Розкопане - Роставиця включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 07 хв зі станції Розкопане і прибуває на станцію Роставиця о 18 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6294-6295 сполученням Жашків - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 51 хв. Між станціями Розкопане і Роставиця цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Погребище-1(17.23), Зарудинці(18.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розкопане - Роставиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розкопане Роставиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розкопане - Роставиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розкопане та Роставиця – 51.4 км. Ціна квитка на електричку Розкопане Роставиця складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6294-6295 Жашків Козятин 17.07
Розкопане
18.58
Роставиця
1 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розкопане -Роставиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розкопане — Роставиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Роставиця — Розкопане