У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розкопане
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розкопане:

Актуальний розклад електричок по станції Розкопане містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Розкопане з такими станціями і населеними пунктами як Жашків, Козятин-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 57 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Погребище-1, Дзюньків. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Розкопане відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жашків - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розкопане відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6292-6293 Козятин Жашків 12.07 1 хв  12.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 16.56 1 хв  16.57 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Розкопане можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Розкопане