У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розкошівка - Паланка-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розкошівка - Паланка-1:

Поточний розклад електричок Розкошівка - Паланка-1 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 42 хв зі станції Розкошівка і прибуває на станцію Паланка-1 о 18 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Вапнярка - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Розкошівка і Паланка-1 цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Івангород(17.51), Розсішки(18.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розкошівка - Паланка-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розкошівка Паланка-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розкошівка - Паланка-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розкошівка та Паланка-1 – 26.0 км. Ціна квитка на електричку Розкошівка Паланка-1 складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6424 Вапнярка Умань 17.42
Розкошівка
18.36
Паланка-1
54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розкошівка -Паланка-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розкошівка — Паланка-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Паланка-1 — Розкошівка